preču atgriešana

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Lai varētu atgriezt preci, tā nedrīkst būt izmantota un tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kā to saņēmāt. Precei jābūt oriģinālajā iepakojumā. Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai. Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām preces izskatu (nenoņemtas un nesabojātas etiķetes, nenoplēstas aizsardzības plēves u. c.) un nelietotām.(PTAL 12. panta 6. daļa)

Atvērti papildbarības/barības iepakojumi netiek pieņemti atpakaļ. Ja prece nav pilnībā komplektēta, ir sabojāta, nekārtīga vai nav atbilstoši iepakota, Pārdevējam ir tiesības nepieņemt preci, kā arī neatmaksāt Pircējam par preci samaksāto naudu.

Tiesības uz preces atgriešanu ir šādos gadījumos:

 1. Piegādātā prece neatbilst pasūtītajai precei.
 2. Piegādātājai precei ir defekti.

1. un 2. punktā norādītajos gadījumos pircējam ir jāinformē, bez nepamatotas kavēšanās, pārdevējs par vēlmi atgriezt preci. Pircējam ir jānosūta paziņojums par atteikuma tiesību izmantošanu, brīvā formā, uz e-pastu: info@novusvet.lv

Gadījumā, ja atgriešana tiek veikta 1. un 2. punktos norādīto iemeslu dēļ, NovusVet Latvija SIA piedāvā pircējam jaunu preci vai citu preci.

Gadījumā, ja pircējs nevēlas citu preci, viņam tiek atgriezta par preci samaksātā summa.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja prece internetā ir rezervēta saņemšanai SIA NovusVet Latvija un samaksa veikta saņemot preci, kur vienlaikus pircējam ir tiesības iepazīties ar izvēlēto preci klātienē pirms pirkuma veikšanas :

a)   preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, ja tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
b)   preces pēc piegādes tikušas sabojātas;
c) citos likumā paredzētajos gadījumos.

Dabas apstākļu radītie bojājumi netiek kompensēti.

  Naudas atmaksa

  Kad atgrieztā prece ir saņemta un pārbaudīta, mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, lai informētu jūs, ka esam saņēmuši preci. Mēs arī informēsim jūs par jūsu prasījuma par atteikumu no pirkuma apstiprināšanu vai noraidīšanu.

  Ja pieprasījums ir apstiprināts, tad naudas atmaksa tiks veikta automātiski izmantojot atgriezenisku sākotnējā maksājuma metodi, (piemēram: pārskaitot uz jūsu kredītkarti) 14 dienu laikā, izņemot gadījumus, kad  pircējs skaidri piekritis citam maksāšanas līdzeklim.


  Novēlota vai nenotikusi naudas atmaksa

  Ja vēl neesat saņēmis atmaksu, vēlreiz pārbaudiet savu bankas kontu.
  Pēc tam sazinieties ar savu banku, var paiet noteikts laiks pirms nauda tiek ieskaitīta jūsu kontā.
  Ja esat izdarījis visu iepriekšminēto un vēl neesat saņēmis naudu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@novusvet.lv vai zvanot pa tālruni uz numuru: 63080743

  Izpārdošanas preces

  Diemžēl izpārdošanā iegādātās preces netiek pieņemtas atpakaļ.

  Preču apmaiņa

  Mēs apmainām preces tikai, ja tām ir defekti vai tās ir bojātas, vai neatbilst pasūtītajai precei. Ja nepieciešams preci apmainīt pret tādu pašu preci, sūtiet mums e-pastu uz:  info@novusvet.lv un jūsu preci: Dzirnieku iela 24, Mārupes nov., LV2167.

  Preces atgriešana

  Lai atgrieztu preci, jums tā jānosūta uz: Dzirnieku iela 24, Mārupes nov., LV2167. Gadījumā, ja pircējs grib atgriezt preci citu iemeslu dēļ (14 dienu iepazīšanās periods), tad transporta izdevumus, kas saistīti ar preces atgriešanu, apmaksā pircējs.
  Šīs izmaksas nav atgriežamas. Ja saņemsiet atmaksu par preci, atgriešanas izmaksas tiks atskaitītas no kopējās summas.


  Atkarībā no jūsu dzīvesvietas, laiks, kas var būt nepieciešams jūsu atgrieztās preces piegādei, var atšķirties.
  Ja jūs atgriežat preci vērtībā virs 70€, apsveriet iespēju preci apdrošināt vai izsekot piegādei.  Mēs negarantējam, ka saņemsim jūsu atgriezto preci.