Iespaidīgi ĶEPU APAVI

Beidzot tie ir klāt!

Suņu zābaki, kas nekrīt nost.

... pat sunim prieks!

Mēs radījām un patentējām jaunu tehnoloģiju, lai Jūs  varētu izbaudīt dzīvē visu!

Mēs esam apņēmušies būt vadošie suņu apģērbu jomā, izmantojot revolucionārus

 materiālus, lai radītu izturīgus, skaistus un īpaši pielāgotus produktus 

ar ilgstošu veiktspēju.

Viegli uzvelkami

Izstiepjas 3x lielāki par sākotnējo izmēru un pēc uzvilkšanas atgriežas sākotnējā izmērā, pielāgojoties ķepas formai. 

Uzvelciet un ejiet!

neslīd nost

Pretēji vairumam suņu zābaku,  Goo-eez paliek kājās, pateicoties pieguļošajam dizainam un  elastomēra želejai zābaka iekšpusē, kas nespiež, "negrauž", neplēš ķepas apmatojumu.

gēla komforts pēdai

Zābaciņa iekšpusi klāj triecienu absorbējoša, temperatūras izturīga  gēla slānis, kas aizsargā jūsu suņa ķepas. Jūsu mīlulim tas dod ne tikai papildus atsperīgumu, bet arī sajūtu, ka staigā pa mākoņiem!

Vissezonu suņu zābki

vissezonu

Goo-eez ir 100% ūdensizturīgi pateicoties īpašā elastomēra gēla oderei. Tā dod arī izolāciju no aukstuma un karstuma (piem.: asfalts vasarā, sniegs, ledus ziemā).

Piesūcināti ar alveju

Mūsu elastomēra gēls satur alveju, jo pat izturīgākajiem suņiem ir nepieciešama lutināšana. Tā mitrina jūsu mīluļa ķepas: burtiski - ik uz soļa!

ar atstarojošu elementu

Lai naksnīgās pastaigās jūsu mīlulis būtu saredzams un drošībā, mēs pievienojām zābakiem atstarojošu elementu mūsu logo izskatā. 

pretslīde

Goo-eez ir padomājis, ne tikai par karstām ietvēm un ledainām virsmām, bet arī iestrādājis rievas zābaciņu zolēs, lai īpašos piedzīvojumos pa dažādu reljefu tava mīluļa kājas neslīdētu!

 

izskats

Mūsdienīgs un ērts dizains. Bez liekām detaļām un izceļ personību. Ar laiku piedāvāsim arī krāsu un modeļu dažādību.

uzvilkšanas metode - uzstiepjot

  1. Vienkārši ievietojiet abus rādītājpirkstus un vidējos pirkstus no abām pusēm zābakā un izmantojiet īkšķus, lai izgrieztu zābaku uz otru pusi, kad redzama zābaka apakšējā daļa tāpat kā cilvēka zeķu pārim.
  2. iekārtojieties ar seju pret savu suni, maksimāli izstiepiet zābakus un ievietojiet suņa ķepas priekšējo daļu virzienā no augšas uz leju.
  3. Turpiniet vilkt zābaku, līdz ķepa ir pilnībā nosegta, un izlīdziniet pārējo zābaku, līdz esat pārklājis visu apakšstilbu.
  4. Sakārtojiet zābaku, lai tas atrastos ērtā aun pieguļošā pozīcijā. Ķepas "purngals" ir sajūtams zābaka priekšpusē. Atkārtojiet uz visām pārējām ķepām.
  5. Lai novilktu zābakus, vienkārši norullējiet un novelciet.

 uzvilkšanas metode - ritinot

  1. Ritiniet suņa zābaka stulmu uz leju, līdz sasniedzat zoles pamatni.
  2. Apsēdieties ar seju pret savu suni, maksimāli izstiepiet zābaka elastīgo daļu un ievietojiet suņa ķepas priekšējo daļu tajā - virzienā no augšas uz leju.
  3. Turpiniet vilkt zābaku, līdz ķepa ir pilnībā nosegta, un tad atritiniet pārējo zābaku, līdz esat noseguši visu apakšstilbu.
  4. Noteikti sakārtojiet zābaku, lai tas atrastos ērtā aun pieguļošā pozīcijā. Ķepas "purngals" ir sajūtams zābaka priekšpusē. Atkārtojiet uz visām pārējām ķepām.
  5. Lai novilktu zābakus, vienkārši norullējiet un novelciet.

pieejami 7 dažādi izmēri

IZVĒLIES!  Pēc sugu saraksta un izmēra centimetros;
Vai  izdrukā tabulu un pielaiko ķepai! 

Kāpēc tavam sunim tie nepieciešami?

Parunāsim par lietderību un komfortu. Atšķirībā no citiem ķepu apaviem, Goo-eez™ ir iestrādāts triecienu absorbējošs, temperatūras izturīgs gēla slānis, kas patiesi aizsargā jūsu suņa ķepas. Goo-eez ir ne tikai lieliski piemēroti gan karstām ietvēm vasarā, gan ar sāli kaisītām vai apledojušām virsmām, bet zolei ir arī apļveida rievas ar elastomēra maisījuma apdari, lai nodrošinātu, ka jūsu piedzīvojumiem bagātais mājdzīvnieks nekad neslīd vai nepaklūp. 

Goo-eez™ zābaki ir tik ērti, ka jūsu suns jutīsies kā staigātu vai skrietu pa mākoņiem. 

Un tā kā pat rūdītākajiem un izturīgākajiem ir nepieciešama lutināšana -  mūsu elastomēra gēls ir piesātināts ar alveju, lai palīdzētu rūpēties par ķepām un mīkstinātu to ādu ik uz soļa.

Mēs radījām un patentējām jaunu tehnoloģiju, lai Jūs  varētu izbaudīt dzīvē visu! 

Mēs esam apņēmušies būt vadošie suņu apģērbu jomā, izmantojot revolucionārus materiālus, lai radītu izturīgus, skaistus un īpaši pielāgotus produktus ar ilgstošu veiktspēju.


Jūs jau sen to bijāt pelnījuši! Zābaki, kas ir viegli uzvelkami un nenoslīd jau pirmajos mirkļos pēc uzvilkšanas. 

Suņu zābaki, kas nodrošina maksimālu komfortu, absorbē triecienu un nodrošina pilnīgu aizsardzību pret jebkādiem laikapstākļiem un virsmām.

    

uzvelc un ej!


iegādāties