Piegāde un apmaksa


Norēķinu veidi:

  1. VISA, Mastercard, Interneta banka (AS SEB; AS Luminor; AS Swedbank; AS Citadele)
  2. Apmaksa uz vietas (skaidrā naudā, VISA, Mastercard ) SIA  Vetimpex ofisā : Ozolkalnu 2, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

Piegādes veidi:

  1. Saņemt uz vietas SIA Vetimpex noliktavā: Ozolkalni 2, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167,

Prece tiek izsniegta I-IV no 9:00 līdz 16:00, V no 9:00-15:00

N.B. Prece, kas ir pasūtīta un nav apmaksāta jāizņem/jāapmaksā 5 darba dienu laikā. Neizņemtais pasūtījums tiek anulēts.

         2. Ar Omniva pakomātiem

Omniva pakomātu pakalpojums pieejams klientiem, kuri par pirkumu veic priekšapmaksu un pakomāta izvēli izdara pirms pirkuma apmaksas. Pasūtījumi, kas veikti līdz 12:00, tiek nodoti piegādei pasūtījuma veikšanas dienā.

  • Piegāde uz Omniva LV pakomātiem - 1.49 EUR.
  • Piegāde uz Omniva EE pakomātiem  - 3.49 EUR.
  • Piegāde uz Omniva LT pakomātiem  - 3.49 EUR.
  • Piegādi nodrošina SIA Omniva.  Plānotais piegādes laiks: 1-7 darba dienu laikā, atkarībā no konkrēta pakomāta noslodzes. Pasūtījumi, kas noformēti brīvdienās vai svētku dienās, tiks nodoti piegādātājam tuvākajā darba dienā. Par piegādēm interesēties  info@omniva.lv , ar atsauci uz pasūtījuma apstiprinājuma vēstulē saņemto sūtījuma kodu.
  • N.B. Lielākie pasūtījumi var tikt sadalīti vairākos sūtījumos, atbilstoši Omnivas pakomātu nodalījumu izmēriem. Dalītiem sūtījumiem var būt atšķirīgi piegādes laiki.

https://www.omniva.lv/privats/sutijuma_atrasanas_vieta  un/vai https://www.omniva.lv/privats/sutijums/pakomatu_piepildisanas_laiks

  Uzmanību: pakomātos sūtījumi tiek uzglabāti 7 dienas, vēlāk tos atgriež sūtītājam.

SIA Vetimpex neatbild par izmaiņām SIA Omniva piegādēs.

  • Par preces nepieejamību tiks paziņots vienas darba dienas laikā.