privātuma politika

Datu aizsardzības atruna

SIA "NovusVet Latvija",  Reģistrācijas nr. 43603044002,  Adrese: Dzirnieku iela 24, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167 ; ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar preču iegādi interneta veikalā "KiwiWalker" un iespējamo mārketinga materiālu saņemšanu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.


Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot:

  1. E-komercijas platformas īpašniekam un apmeklētāju analīzes programmām: Google Analytics, Facebook, Shopify.
  2. Ar preču apstrādes un piegādi saistītajiem uzņēmumiem: OmnivaLV
  3. Maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus: pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu e-pastā: info@novusvet.lv  vai pa pastu:  NovusVet Latvija SIA, Ozolkalnu iela 2, Mārupes nov., LV2167

Kā mēs izmantojam ar jūsu informāciju

      Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai administrētu Jūsu reģistrāciju Forza10.lv. Šo informāciju ir nepieciešams sniegt, lai mēs varētu Jūs reģistrēt KiwiWalker.lv un īstenot Jūsu Pirkumu. Ja Jūs nesniegsiet nepieciešamos personas datus, nevarēsiet noformēt Pirkumus un mēs nevarēsim nodrošināt Jūsu Pirkumu piegādi.

     Iegādājoties kaut ko mūsu veikalā, kā pirkuma un pārdošanas procesa daļu mēs apkopojam jūsu sniegto personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu, telefona nr., adresi un e-pasta adresi. Mēs izmantojam Jūsu mobilā tālruņa numuru un/vai e-pastu, lai ar Jums sazinātos jautājumos, kas saistīti ar piegādi. Pārlūkojot mūsu veikalu, mēs automātiski saņemam jūsu datora interneta protokola (IP) adresi, lai sniegtu mums informāciju, par jūsu pārlūkprogrammu un operētājsistēmu.
E-pasta mārketings: ar jūsu atļauju mēs varam nosūtīt jums e-pastus par mūsu veikalu, jauniem produktiem un citiem atjauninājumiem.

Personas datu glabāšanas laiks

Mēs Jūsu personas datus glabāsim tik ilgi, cik nepieciešams minēto apstrādes mērķu sasniegšanai, ja vien ilgāka to glabāšana nav noteikta vai atļauta ar piemērojamiem normatīvajiem aktiem. Ja datu apstrāde notiek, pamatojoties uz Jūsu sniegtu piekrišanu saņemot "Pastāvīgā klienta karti" un piedaloties Forza10 atlaižu programmā, tad dati tiks glabāti un apstrādāti, kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā un tā nav atsaukta vai 1(vienu) nepārtrauktu gadu kopš neesat to izmantojis.   Pirkuma datus mēs glabājam 3 gadus. Personas datu glabāšanas laikam beidzoties visi ar Jums saistītie personas dati tiks nekavējoties drošā veidā dzēsti.

Piekrišana

Kad jūs sniedzat mums personisko informāciju, lai pabeigtu darījumu, pārbaudiet savu kredītkarti, izdariet pasūtījumu, nokārtojat piegādi vai atgriežat pirkumu, nozīmē, ka piekrītat, ka mēs to apkopojam un izmantojam tikai konkrētam mērķim.
Ja mēs pieprasām jūsu personisko informāciju sekundāra iemesla dēļ, piemēram, mārketingam, mēs vai nu tieši lūgsim jūs izteikt piekrišanu sniegt personisko informāciju, vai sniegsim jums iespēju pateikt nē.

Kā es varu atsaukt savu piekrišanu?

Ja pēc tam, kad esat piekritis personiskās informācijas nodošanai, jūs pārdomājat, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums pa e-pastu: info@novusvet.lv  vai uz adresi:
NvusVet Latvija SIA, Dzirnieku iela 24, Mārupes nov., LV2167

Informācijas atklāšana

Mēs varam atklāt jūsu personisko informāciju, ja tas tiek pieprasīts saskaņā ar likumu vai, ja pārkāpjat mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

Apmaksa:

Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv , Maksekeskus AS:

  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
  • Igaunijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Luminor
  • Lietuvas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB un Luminor
  • Somijas internetbanku maksājumi: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
  • Visa/Mastercard karšu maksājumi

NB! Izmantojot internetbanku apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”.

Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta vai piedāvāta līdzvērtīga prece pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

Trešo pušu pakalpojumi

Parasti trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs izmantojam, savāks, izmantos un izpaudīs jūsu informāciju tikai tādā apjomā, kāds nepieciešams, lai viņi varētu sniegt mums noteiktus pakalpojumus.
Tomēr dažiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, maksājumu vārtejām un citiem maksājumu apstrādātājiem, ir savi konfidencialitātes Noteikumi attiecībā uz informāciju, kas mums viņiem jāsniedz par darījumiem kas saistīti ar jūsu pirkumiem.
Mēs iesakām izlasīt šo pakalpojumu sniedzēju konfidencialitātes politiku, lai jūs varētu saprast veidu, kādā šie pakalpojumu sniedzēji apstrādā jūsu personisko informāciju.
Jo īpaši jāatceras, ka daži pakalpojumu sniedzēji var atrasties vai izmantot tādas telpas, citā jurisdikcijā nekā jūs vai mēs. Tātad, ja jūs izvēlēsieties turpināt darījumu, kas ietver trešās puses pakalpojumus, tad uz jūsu informāciju var attiekties jurisdikcijas (-u) likumi, kurā šis pakalpojumu sniedzējs vai tā telpas atrodas.
Piemēram, ja jūs atrodaties Kanādā un darījums tiek apstrādāts Amerikas Savienotajās Valstīs, tad jūsu personīgo informāciju, kas tiek izmantota šī darījuma veikšanai, var atklāt saskaņā ar Amerikas Savienoto Valstu tiesību aktiem, tostarp Patriotu aktu (Patriot Act).
Kad jūs atstājat mūsu veikala vietni vai tiekat novirzīts uz trešās puses vietni vai lietojumprogrammu, uz jums vairs neattiecas šī konfidencialitātes politika vai mūsu vietnes Pakalpojumu Sniegšanas Noteikumi.


Saites

Kad jūs noklikšķināt uz saitēm mūsu veikalā, tās var novirzīt jūs prom no mūsu vietnes. Mēs neesam atbildīgi par citu vietņu konfidencialitātes praksi un mudinām jūs iepazīties ar viņu konfidencialitātes politiku.

Drošība

Lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs veicam attiecīgus drošības pasākumus un sekojam nozares paraugpraksei, lai pārliecinātos, ka jūsu informācija netiek pazaudēta, ļaunprātīgi izmantota, atklāta, mainīta vai iznīcināta.
Ja jūs mums sniedzat savu kredītkartes informāciju, informācija tiek šifrēta, izmantojot drošu slēdžu slāņa tehnoloģiju (SSL) un tiek saglabāta ar AES-256 šifrēšanu. Lai gan neviena pārsūtīšanas pa internetu vai elektronisko datu glabāšanas metode nav 100% droša, mēs izpildām visas PCI-DSS prasības un ieviešam papildu vispārpieņemtus nozares standartus.


Vecuma ierobežojumi

Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka esat pilngadīgs saskaņā ar jūsu valsts likumdošanu vai ka jūs esat pilngadīgs saskaņā ar jūsu valsts likumdošanu, un jūs esat devis savu piekrišanu, lai atļautu nepilngadīgajiem jūsu apgādībā izmantot šo vietni.


Privātuma politikas grozījumi

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo politiku, tādēļ, lūdzu, pārskatiet šos noteikumus bieži. Izmaiņas un paskaidrojumi stāsies spēkā tūlīt pēc to ievietošanas tīmekļa vietnē.  Ja politikā būs būtiskas izmaiņas, mēs paziņosim jums, ka tā ir atjaunināta, lai jūs būtu informēti par izmaiņām.
Ja mūsu veikals tiek mainīs īpašnieku vai tiks apvienots ar citu uzņēmumu, jūsu informāciju var tikt nodota jaunajiem īpašniekiem, lai mēs varētu turpināt pārdot produktus.


Jautājumi un kontaktinformācija

Ja vēlaties: piekļūt, labot, izmainīt vai izdzēst jebkuru personīgo informāciju,  reģistrēt sūdzību vai vienkārši iegūt plašāku informāciju,

sazinieties ar mums pa e-pastu:  info@novusvet.lv 

vai pa pastu:  NovusVet Latvija SIA, Dzirnieku iela 24, Mārupes nov., LV2167